Сьогодні в Гімназії «Еммануїл» відбулось свято «Бал Букваря»!
З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші! Малеча запросила школярів та гостей свята у чарівну подорож на бал Букваря, де на них чекали зустрічі з королем Букварем, королевою Математикою!
Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! В оченятах світились радість, захоплення та гордість.
Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово… І ось настав час прощатися зі своїм першим підручником!
Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! І ми впевнені, що цей шлях буде легким та радісним.
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345636186_1691545341300562_3259103946414137756_n-225x300.jpg)
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345652606_1712829852509214_8262623879953811764_n-225x300.jpg)
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346774495_1033203170975752_4260403505962928103_n-225x300.jpg)
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346774306_251289270788328_7727366975305420234_n-225x300.jpg)
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/345645088_1226803947934541_4255885858433360293_n-225x300.jpg)
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346808919_937767064008075_8061604704573494191_n-225x300.jpg)
![](https://emmanuil.org.ua/wp-content/uploads/2023/05/346787378_1985427401803405_2078490092022020646_n-258x300.jpg)