Філософія, бачення, місія, цінності НВК “Еммануїл”

Кві 12, 2021 Новини

Філософія, бачення, місія, цінності НВК “Еммануїл”

Філософія
Наша філософія заснована, на біблійних принципах і спрямована на гармонійний всебічний розвиток особистості учнів, формування у них ключових освітніх компетентностей. Ми створюємо умови для отримання високих академічних знань, а також виховуємо фізичні, соціальні та духовні цінності, готуючи майбутнє щасливе суспільство.


Бачення
Наша школа – християнський заклад з унікальним освітнім простором, принципи і цінності якого ґрунтуються на біблійному світогляді, а устрій, традиції, правила є еталоном для наслідування та підготовки випускників до активної участі в житті суспільства.

Місія
Сприяти фізичному, розумовому, соціальному, духовному розвитку учнів, формуючи високі ідеали та відповідальність перед Богом і суспільством.

Наші цінності

1. Віра в Бога
Бог є Творцем нашого світу, який Він створив Своїм Словом за шість буквальних днів, а кожна людина – унікальним творінням, що має Його подобу. Бог любить кожну людину та бажає подарувати їй вічне життя.
«Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду». Євреїв 11:6

2. Авторитет Біблії
Ми віримо, що Старий та Новий Заповіт – це Слово Боже. Усі члени шкільної громади визнають Його авторитет та дотримуються Закону Божого і прагнуть втілювати істини, що записані в Біблії в стосунках та всіх сферах діяльності.
«Усе Писання Богом натхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності…» 2 Тим. 3:16

3. Всебічний розвиток
Різноманітні навчальні, соціальні, мистецькі заходи, що проводяться в школі, дозволяють учням максимально розкрити свої таланти та здібності. Збагачують шкільний досвід всіх учасників освітнього процесу.

4. Партнерство
Батьки, місцева громада та шкільний персонал є партнерами в діяльності християнської школи. Взаємна повага, спілкування та зацікавленість всіх учасників освітнього процесу є важливими для успіху місії.

5. Сім’я
Ми вважаємо, що сім’я – найбільша цінність в житті дитини і розглядаємо школу як чудову платформу для зміцнення стосунків між дітьми та батьками, максимально залучаючи останніх до шкільної діяльності, допомагаючи знайти спільні інтереси та за можливості – вирішити конфлікти.

6. Здоровий спосіб життя
Здоров’я – це подарунок від Бога, тож ми покликані берегти його та піклуватися про власне тіло. Вчителі на власному прикладі показують переваги здорового способу життя. В школі ми дотримуємося вегетаріанського харчування, балансу між розумовими та фізичними навантаженнями, цінуємо прогулянки на свіжому повітрі та емоційну підтримку.
«Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої?» 1 Кор. 6:19

7. Служіння ближнім
Коли ми служимо іншим, ми не лише покращуємо наше суспільство, але й відкриваємо власне серце для добра.
«Не так буде між вами, але хто великим із вас хоче бути, хай буде слугою він вам» Мф. 20:26

8. Унікальність кожної людини
Ми цінуємо кожну дитину, вчителя, тата і маму як неповторну особистість, вчимося співпрацювати, навчатися один в одного та формувати характер для вічності.
«А тепер отак каже Господь, що створив тебе, Якове, і тебе сформував, о Ізраїлю: Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім’я твоє, Мій ти!» Ісаї 43:1

9. Доброчесність
Ми переконані, що досягти успіху в житті можна лише дотримуючись принципу чесності у всіх своїх вчинках. Ми виховуємо покоління, що поважає працю свою та ближніх і чітко знає визначення понять «авторське право» та «академічна доброчесність». Це покоління, що може змінити не лише власне оточення, а й майбутнє нашої країни.
«Серцем лукаві огида для Господа, а хто в неповинності ходить Його уподоба». Пр.11:20

10. Відповідальність
Все, що нам належить – подарунок від Бога.Тож ми відповідальні перед Ним за всі ресурси, якими володіємо: наш час, наші сили, наші фінанси. Ми покликані використовувати їх мудро – щоб прославити Нашого Творця.
«Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!» 1 Кор 6:20

від s.lytovchenko

Поділитися